logo sw

radisson-hotel-szklarska-poreba

  • image
Poprzedni Następny

radisson-resort-kolobrzeg

  • image
Poprzedni Następny

Marine Hotel***** l miejscem przyjaznym elektromobilności


Z dumą donosimy, że nasz Marine Hotel***** & Ultra Marine nagrodzony został tytułem miejsca przyjaznego elektromobilności. Wyróżnienie zostało przyznane przez Polskie Stowarzyszenie Elektromobilności (PSEM), które w tym roku rozpoczęło akcję oznaczania takich miejsc.

 

PSEM tworzy mapę obiektów, firm czy instytucji, w których dostępna energia elektryczna potrzebna do ładowania pojazdów pochodzi z Odnawialnych Źródeł Energii. Warto dodać, że już we wszystkie obiekty naszej sieci można bezpłatnie korzystać z ładowarek do samochodów elektrycznych.

 

Ta inicjatywa jest częścią strategii, która towarzyszy Zdrojowa Invest & Hotels od początku jej istnienia, czyli od 2006 roku. Zrównoważone podejście do zasobów naturalnych realizowane jest w ramach programu Zdrojowa Eco Friendly, za pośrednictwem którego zwracamy szczególną uwagę na ochronę środowiska naturalnego i rozsądne korzystanie z jego zasobów.stacja_elektryczna

Marine Hotel miejscem przyjaznym elektromobilności

Ustronie Morskie-Boulevard Residence-Apartament-Salon 2 1920x1080px
There are three major facts that should be watched out for in all payday loans in the United States. If you have already decided to take Buy Generic Levitra, be sure to consult a doctor, you don't have any contraindications and act strictly due to a prescription.

Zobacz też:Zobacz