logo sw

 

radisson-hotel-szklarska-poreba

  • image

radisson-resort-kolobrzeg

  • image

Rozszerzenie współpracy z secią Radisson

radisson sp 555


Miło nam poinformować, że podpisaliśmy umowę o współpracy na realizację pierwszych w Polsce hoteli pod marką Radisson w kurortach. W jej efekcie Zdrojowa już wkrótce otworzy dwa czterogwiazdkowe hotele Radisson: Radisson Hotel, Szklarska Poręba – na przełomie roku i Radisson Resort, Kołobrzeg – latem 2020 r. Obydwa będą również pierwszymi i jedynymi hotelami międzynarodowej sieci w tych miejscowościach.
Rozszerzenie współpracy Zdrojowa Invest & Hotels z Radisson Hotel Group jest konsekwencją bardzo dobrego doświadczenia obu partnerów i ciężkiej pracy zespołu Zdrojowej przy realizacji pierwszego hotelu typu resort i franczyzy z tą międzynarodową siecią w Polsce - pięciogwiazdkowego hotelu Radisson Blu Resort, Świnoujście, który funkcjonuje na rynku od 2017 r.
 
- Kolejna umowa z jedną z wiodących globalnych sieci hotelarskich pozwoli nam uzyskać korzyści skali. Po raz kolejny jako pionier ugruntujemy naszą pozycję lidera obiektów hotelowych premium w miejscowościach wypoczynkowych. To również doskonała możliwość rozwoju zawodowego dla personelu, w tym aktualnej kadry Zdrojowa Hotels - komentuje Jan Wróblewski, współzałożyciel grupy Zdrojowa Invest & Hotels. Nie oznacza to jednocześnie, że Zdrojowa rezygnuje z hoteli własnej marki, a takie są planowane – dodaje Jan Wróblewski.

 
radisson kg 555
 

Radisson Hotels to jedna z największych grup hotelowych na świecie, za którą stoi 100 lat doświadczenia oraz ponad 1400 hoteli działających i rozwijanych na całym świecie. Portfolio Radisson Hotels obejmuje m.in. Radisson Blu i Radisson. To potencjał, z którego korzystamy już dzięki Radisson Blu Resort, Świnoujście – szkolenia dla personelu czy możliwość korzystania ze stawek pracowniczych w hotelach Zdrojowej oraz Radisson na całym świeci, a także program lojalnościowy z ok. 12 mln członków. Teraz zwiększamy jego skalę użycia na kolejne dwa obiekty.
 

Wyróżnikiem Radisson Hotel Group jest gwarancją 100% zadowolenia Gości i filozofia Yes I Can!

Payday Loans In Indiana. Therefore, we can say that the active substances in its composition are more perfectly mixed. Vardenafil is not only present in the original Cheap Levitra, but also as part of its analogs.

Zobacz też:Zobacz