logo sw

radisson-hotel-szklarska-poreba

  • image
Poprzedni Następny

radisson-resort-kolobrzeg

  • image
Poprzedni Następny

Zdrojowa Invest na targach

targi-wawa1W przedostatni weekend października Zdrojowa Invest uczestniczyła w targach Salon Nieruchomości Ekskluzywnych APARTAMENTY i REZYDENCJE Murator EXPO. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem.

 

Impreza odbyła się w salach Pałacu Prymasowskich, a stoisko Zdrojowej Invest po raz kolejny cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Na Zwiedzających czekały atrakcyjne oferty nie tylko w kołobrzeskich inwestycjach: Sand Hotel****, Marine Hotel***** oraz Ultra Marine*****+, ale również Boulevard Ustronie Morskie oraz nasza pierwsza inwestycja w górach Cristal Resort Szklarska Poręba.

Oferta „Zainwestuj i zarabiaj podwójnie!” - jednoczesne zarabianie i odpoczynek w luksusowym apartamencie - cieszyła się dużą popularnością wśród Gości targów.

 

Zwiedzający mieli także okazję poznać szczegóły oraz zarezerwować apartamenty w dwóch kolejnych projektach. Boulevard Ustronie Morskie to kameralne budynki z tarasami na dachach, które powstaną na działce o długości 350 metrów położonej na klifie przy promenadzie i zejściach na plażę. Wszystkie apartamenty i lokale usługowe będą miały widok na morze. Inwestycja jest w trakcie przygotowania.

 

Zaprezentowaliśmy także inwestycję w Szklarskiej Porębie. W luksusowym górskim Cristal Resort znajdą się nie tylko wygodne apartamenty, ale także strefa rekreacyjna, w której skład wejdzie m.in. basen, sauna, łaźnia parowa oraz siłownia, narciarnia oraz sala konferencyjna. Goście będą mieli możliwość zamówienia posiłków, a latem na wewnętrznym patio działać będzie barbecue, serwujące doskonałe potrawy prosto z rusztu.

 

Wszystkim osobom, które  odwiedziły nas podczas Targów serdecznie dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do współpracy!

The best way to go for you to know the credible Payday Loans Michigan providers. Therefore, we can say that the active substances in its composition are more perfectly mixed. Vardenafil is not only present in the original Levitra, but also as part of its analogs.

Zobacz też:Zobacz