logo sw

 

radisson-hotel-szklarska-poreba

  • image

radisson-resort-kolobrzeg

  • image

Ludzie

logo1

 

Zdrojowa Invest – holding inwestycyjno-deweloperski i hotelarski

 

Najważniejsi są Ludzie

 

W dzisiejszym świecie gospodarki opartej na wiedzy, żadna inwestycja, ani sukcesy holdingu, nie powstałaby gdyby nie ludzie. To oni są źródłem pomysłów, których w Zdrojowej Invest nie brakuje. W grupie jest zatrudnionych 1400 osób.

Wyróżnia nas młoda kadra ze średnią wieku poniżej 30 lat, bogatym doświadczeniem, również z międzynarodowych korporacji i konsultingu, oraz bezpośrednie kontakty z osobami decyzyjnym, które pracują w zespole. Wszystko to sprawia, że  Zdrojowa Invest to młoda, twórcza organizacja, w której każdy ma możliwość zgłaszania swoich pomysłów racjonalizatorskich i nowatorskich. Stąd też innowacyjne produkty z pogranicza rynku nieruchomości, turystycznego i finansowego oraz gwarancja dalszych innowacji.


Należy podkreślić, że niezmiennie od ponad 10 lat holdingiem zarządzają jej założyciele i właściciele. Dwaj bracia stanowią zgrany tandem i sami aktywnie pracują w zespole na równi z innymi pracownikami. Wspólnie podejmują wszystkie decyzje, które zapoczątkowują kolejne sukcesy Zdrojowej Invest.
Szymon Wróblewski
Współwłaściciel Zdrojowa Invest & Hotels

05-Szymon Wroblewski-Zdrojowa Invest-and-Hotels-zdjecie profilowe-profile photo LowRes 11.06.2014 POSTWspółzałożyciel holdingu Zdrojowa Invest & Hotels. Wspólnie z Bratem Janem odpowiada za całą Organizację oraz bezpośrednio za sprzedaż i procesy inwestycyjne.

Absolwent zarządzania i marketingu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Uczestniczył we wszystkich ważniejszych przedsięwzięciach spółek grupy rodzinnej. Dodatkowe doświadczenie zdobywał w międzynarodowych korporacjach Ernst & Young i BBC Polska w Warszawie oraz Bernhard Rothfoss w Hamburgu. Był także Członkiem Rady Nadzorczej Rybak S.A. Współzałożyciel i Członek Zarządu Fundacji Gryfita, Inicjatywa Zachodniopomorskie – Warszawa lobbującej w Warszawie na rzecz Regionu Zachodniopomorskiego.

Kontakt:
Biuro w Warszawie
T +48 91 40 40 441
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Jan Wróblewski jr
Współwłaściciel Zdrojowa Invest & Hotels

03-Jan Wroblewski-Zdrojowa Invest-and-Hotels-Zdjecie profilowe-profile photo LowRes 1 11.06.2014 POSTWspółzałożyciel holdingu Zdrojowa Invest & Hotels. Studiował zarządzanie i marketing w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Członek Rady Programowej Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu (najstarsza i największa prywatna uczelnia wyższa w regionie) i członek Rady Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego, będącej członkiem międzynarodowej organizacji HOTREC, reprezentującej interesy hoteli, restauracji i kawiarni w Europie.

Kolekcjoner sztuki. Miłośnik muzyki klasycznej i opery.

Kontakt:
Biuro w Warszawie
T +48 91 40 40 441
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Piotr Śliwka
Dyrektor ds. Rozwoju

Zdrojowa Invest-Piotr-Sliwka-Dyrektor ds Rozwoju photo 1 LowResOdpowiada za sprzedaż apartamentów Zdrojowa Invest, a także czuwa nad rozwojem VacationClub, startupu należącego do grupy. Z rynkiem nieruchomości związany jest od ponad 10 lat – doświadczenie zdobywał w największych ogólnopolskich agencjach.

W 2013 roku został zaangażowany we wprowadzenie na polski rynek Sotheby’s International Realty, gdzie odpowiadał za budowanie sieci, sprzedaż oraz współpracę z deweloperami.

Studiował na Politechnice Wrocławskiej oraz Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Był ratownikiem medycznym, prywatnie pasjonat motoryzacji i podróży, zapalony biegacz, wielbiciel muzyki i dobrej książki kryminalnej.


Kontakt:
Biuro w Warszawie
T +48 665 127 126
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Zdrojowa Hotels


Kinga Łata
Dyrektor Operacyjny Sieci Zdrojowa Hotels

01-Kinga Lata-Dyrektor-Director-Marine Hotel-Zdrojowa Hotels-zdjecie-photo-Marine Hotel by Zdrojowa-Kolobrzeg-PL 1 LowRes 11.07.2014-LogoKinga Łata czuwa nad wszystkimi obiektami należącymi do sieci Zdrojowa. Kinga Łata związana jest z siecią od 9 lat. Najpierw jako dyrektor Sand Hotel****, a następnie flagowego obiektu sieci – Marine Hotel***** & Ultra Marine, które otrzymały w tym czasie wiele prestiżowych nagród i znajdują się w ścisłej czołówce najlepiej ocenianych przez Gości hoteli. Od 5 lat zasiada również w Zarządzie spółki jako jej członek.

Doświadczenie hotelarskie zdobywała w obiektach SPA w Polsce, a międzynarodowe w biurze podróży TUI w Niemczech. Jest absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego i biegle posługuje się językiem niemieckim. Prywatnie mama uroczej Julki. Wolne chwile spędza z rodziną i na długich spacerach plażą ze swoim psem.

Kontakt:

Biuro w Kołobrzegu
T +48 94 35 34 660
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.Dział sprzedaży hotelowej


Magdalena Rybicka
Dyrektor Sprzedaży

Zdrojowa Invest-Magdalena-Rybicka-Dyrektor Sprzedazy photo 1 LowResPiastująca kluczowe stanowisko Dyrektora Sprzedaży w Zdrojowa Hotels może pochwalić się 14-letnim doświadczeniem w hotelarstwie. Odpowiada za tworzenie i realizację strategii sprzedaży, konstruowanie budżetów oraz poszukiwanie nowych kanałów sprzedażowych. Zarządza ponad 30-osobowym zespołem, z którym ma za zadanie wspólnie maksymalizować przychody.

Pracę w branży hotelarskiej rozpoczynała w InterContinental Hotel Group, następnie kontynuowała karierę w sieciach Hilton i Starwood. Będąc managerem ds. zakwaterowania podczas UEFA EURO 2012™ miała doskonałą okazję poznać obiekty noclegowe również od strony klienta.

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej, posługuje się 3 językami obcymi. Prywatnie spędza wolny czas z rodziną i oddaje się swoim pasjom, jakimi są: podróże, latanie na paralotni oraz snowboard.


Kontakt:
Biuro w Warszawie
T +48 91 40 40 449
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

The main criterion for them is your ability to repay any Payday Loans In Wisconsin, they are not interested in your previous attempts, the current one is all that matters. http://www.nak.org/pay/