logo sw

 

radisson-hotel-szklarska-poreba

  • image

radisson-resort-kolobrzeg

  • image

Wizja i wartości

zi_photo_27

Zdrojowa Invest to dynamicznie rozwijający się kołobrzeski holding inwestycyjno-deweloperski i hotelarski. Jesteśmy największym deweloperem apartamentów wakacyjnych (second home) w Polsce

i siecią condo hoteli, których jesteśmy również pionierem.

 

W swojej działalności koncentrujemy się na produktach luksusowych

i wykorzystujemy doświadczenie zdobyte w branży turystyczno-hotelarskiej, w której priorytetem jest dbałość o Klienta i standard usług na najwyższym poziomie. Natomiast głównym obszarem naszej działalności są najpiękniejsze miejscowości wypoczynkowe w kraju. Wyjątkowe lokalizacje w głównej mierze decydują o atrakcyjności i potencjale nieruchomości. Wszystkie nasze apartamenty i lokale usługowe lokalizujemy nad brzegiem morza, jeziora, przy parkach zdrojowych, bezpośrednio przy wyciągach narciarskich, z widokiem na wodę

i słynne szczyty górskie. Zamykamy je w atrakcyjnych bryłach, ponieważ dużą wagę przywiązujemy również do architektury, standardu wykończenia i jakości materiałów.

 

Naszym sztandarowym produktem są pionierskie w skali kraju luksusowe hotele typu condo

z apartamentami na sprzedaż. W segmencie nieruchomości turystycznych realizujemy ponadto inwestycje apartamentowo-usługowe z opcją profesjonalnego zarządzania wynajmem. Nasz system hotelowy to dodatkowy, stały dochód z wynajmu. Natomiast w przypadku inwestycji apartamentowo-hotelowych i usługowych dzielimy się z Właścicielem przychodem z apartamentu 50/50. Oddając apartament w zarządzanie profesjonalistom Właściciel ma pewność, że jego inwestycja pracuje dla niego. W ten sposób zarabia nie tylko dzięki zwiększającej się wartości własnego apartamentu. Ponadto, w dogodnym dla siebie okresie, w ramach timesharing, może korzystać z wygód oferowanych przez jego apartament. Ideą jest wspólne zarabianie partnerów biznesowych na bezpiecznym produkcie, który ma być konkurencyjny do produktów finansowych, jak lokaty bankowe.

 

Nie odnosilibyśmy sukcesów biznesowych i społecznych bez naszej młodej, dynamicznej, innowacyjnej i kreatywnej kadry (więcej w zakładce Ludzie) oraz pozytywnych relacji z otoczeniem. Dlatego staramy się utrzymać status przyjacielskiej i twórczej organizacji oraz prowadzić szeroko rozumiany dialog w ramach naszej strategii CSR  (z ang. corporate social responsability) obejmującej Zdrojowa Art i Zdrojowa Invest Eco Friendly (szczegóły w zakładce Zdrojowa CSR ).

 

W ten sposób chcemy utrzymać pozycję lidera i innowatora rynku.

Florida Loans Online can help you in trying times, but be sure to know the laws necessary for your loan application. But it is worth noting that these tests were carried out on the blood cells. Therefore, it's too early to say about scientific evidence of Viagra No RX influence on blood clots.