logo sw

 

radisson-hotel-szklarska-poreba

  • image

radisson-resort-kolobrzeg

  • image

Trzecia Czapeczka Gault&Millau dla Restauracji Sand{acz}


 

Restauracja Sand{acz} po raz trzeci z rzędu została wyróżniona Czapeczką i znalazła się w słynnym Żółtym Przewodniku Gault&Millau Polska 2017. Szef Kuchni, Wojciech Kempa wraz z całym zespołem został doceniony za urozmaicone i pieczołowicie skomponowane menu, w tym dania z ryb i owoców morza, a także nietuzinkowe desery oraz kartę win.

Gault&Millau to przewodnik dla smakoszy, który jest wyznacznikiem najważniejszych adresów kulinarnych danego roku. Po raz pierwszy ukazał się 50 lat temu we Francji. Rekomendowane w nim restauracje są recenzowane przez wyszkolone grono ekspertów z Polski, Francji i Belgii, którzy korzystali z usług anonimowo i każdorazowo płacili rachunki. Dzięki temu ocena jest obiektywna, ponieważ byli traktowani jak „codzienni” Goście. Wśród polecanych miejsc nie zabrakło Restauracji Sand{acz}, mieszczącej się w Sand Hotel****.Zdjęcie przewodnika – własność Gault&Millau Polska 2017
Florida Payday Loans can help you in trying times, but be sure to know the laws necessary for your loan application. Therefore, we can say that the active substances in its composition are more perfectly mixed. Vardenafil is not only present in the original Buy Levitra, but also as part of its analogs.

Zobacz też:Zobacz