radisson-hotel-szklarska-poreba

  • image

radisson-resort-kolobrzeg

  • image

Naładuj swoje baterie i samochód w hotelach Zdrojowej

Jeżeli jesteś posiadaczem samochodu elektrycznego, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W wybranych obiektach sieci Zdrojowa Hotels możesz bezpłatnie skorzystać z ładowarki do samochodów elektrycznych.

We wszystkich hotelach Zdrojowa działają obecnie po dwa stanowiska pozwalające naładować Teslę w ciągu 3-4 h oraz po jednym stanowisku uniwersalnym (Type 2) pozwalającym na ładowanie większości samochodów elektrycznych.

Warto przy okazji wspomnieć, że Marine Hotel***** & Ultra Marine nagrodzony został tytułem miejsca przyjaznego elektromobilności. Wyróżnienie zostało przyznane przez Polskie Stowarzyszenie Elektromobilności (PSEM), które w tym roku rozpoczęło akcję oznaczania obiektów, firm czy instytucji, w których dostępna energia elektryczna potrzebna do ładowania pojazdów pochodzi z Odnawialnych Źródeł Energii.

Powyższa inicjatywa jest częścią szerszej strategii towarzyszącej Zdrojowa Invest & Hotels od początku jej istnienia, czyli 2006 roku. Zrównoważone podejście do zasobów naturalnych jest realizowane w ramach program Zdrojowa Eco Friendly, którego filarem jest koncept Jesteśmy ECO skierowany do gości wypoczywających w naszych hotelach.

U nas podładujesz baterie nie tylko w swoim elektrycznym samochodzie!


Zobacz też:Zobacz