bpl

  • Baltic Park Loft

bpf

  • Baltic Park Fort

rrk

  • Radisson Resort Kołobrzeg

Elektryzująca radość z jazdy w hotelach Zdrojowej


Wszystkie drogi miłośników samochodów Tesli prowadziły w te wakacje nad morze. W kołobrzeskich obiektach Zdrojowej Hotels oraz w Radisson Blu Resort w Świnoujściu odbywały się eventy Tesli „Experience the future of mobility’’.

Główną atrakcją wydarzenia była prezentacja dwóch luksusowych modeli Tesli – modelu S i modelu X oraz bezpłatne jazdy próbne. W czasie jazd próbnych, fanom Tesli towarzyszyły przedstawiciele marki, którzy dzielili się wiedzą na temat tych pojazdów i odpowiadali na wszelkie pytania. W ramach testów goście kołobrzeskich obiektów przejechali w sumie prawie 800 km, zużywając 223 kWh, co kosztowało około 100 zł. W Świnoujściu pokonano z kolei 600 km, co wiązało się z zużyciem 180 kWh i wydatkiem w wysokości około 80 zł. Tym samym okazało się po raz kolejny, że korzystanie z elektrycznych samochodów nie tylko jest korzystne dla środowiska, ale też przynosi spore oszczędności.

Wydarzenia stanowiły kolejny krok w historii współpracy pioniera motoryzacji elektrycznej i sieci Zdrojowa Hotels. Jakiś czas temu uruchomiliśmy na terenie wszystkich naszych hoteli stacje szybkiego ładowania samochodów Tesli. Ładowarki Destination Charger ładują samochody do „pełna” w ciągu 3-4 godzin. Stacje są częścią strategii proekologicznej, której głównym założeniem jest zrównoważone podejście w korzystaniu z zasobów naturalnych.

Marine_Hotel-Kołobrzeg-Tesla-01


Zobacz też:Zobacz