bpl

  • Baltic Park Loft

bpf

  • Baltic Park Fort

rrk

  • Radisson Resort Kołobrzeg

Zdrojowa wzmacnia współpracę z Jin Jiang Hotels


ZIH-LHG-Press conference-Royal Tulip-Sand-Kołobrzeg-Cristal-Szklarska Poreba 25.11.2019 na FB 1200x900px

Zdrojowa Invest & Hotels podpisała umowę o współpracy z siecią Louvre Hotels, należącą do Jin Jiang Hotels - drugiej co do wielkości grupy hotelowej na świecie.

W wyniku zawarcia umowy nastąpi rebranding dwóch obiektów polskiego inwestora. Rebranding obejmie Sand Hotel**** w Kołobrzegu oraz Cristal Resort w Szklarskiej Porębie. Oba obiekty pod nowymi szyldami - Royal Tulip Sand Kołobrzeg i Royal Tulip Cristal Residences Szklarska Poręba, rozpoczną działalność w 2020 r., po przeprowadzonych renowacjach.

Decyzja o zacieśnieniu współpracy z Jin Jiang Hotels pokierowana była chęcią dalszego umacniania pozycji Zdrojowej na polskim rynku hotelarskim oraz jego wyzwaniami, a przede wszystkim, zwiększającą się lokalną konkurencją. Po podpisaniu umów z Hilton Hotels i Radisson Hotels, jest to kolejny krok w ramach strategii rozwojowej naszej Grupy, stanowiący naturalną kontynuację współpracy z najważniejszymi międzynarodowymi sieciami hotelarskimi - komentuje Jan Wróblewski, współzałożyciel Zdrojowej, i dodaje: za sprawą umowy z grupą Louvre Hotels, która wraz z Radisson Hotels należy do Jin Jiang, stajemy się niejako największym partnerem turystycznym Chin w Polsce.

Zdrojowa Invest & Hotels ma już w portfolio pięciogwiazdkowy Radisson Blu w Świnoujściu oraz jest w trakcie realizacji Radisson Hotel Szklarska Poręba i Radisson Resort Kołobrzeg. Dodając do tego dwa pierwsze w Polsce hotele marki Royal Tulip sieci Louvre Hotels, należącej do chińskiego konsorcjum, łącznie 5 hoteli Zdrojowej funkcjonować będzie w ramach współpracy z Jin Jiang.

Zobacz też:Zobacz