logo sw

radisson-hotel-szklarska-poreba

  • image
Poprzedni Następny

radisson-resort-kolobrzeg

  • image
Poprzedni Następny

Pracownicy Kwartału II Zdrojowa Hotels


Podstawą sukcesu Zdrojowej Hotels są zaangażowani i ambitni pracownicy, którzy stanowią o naszym wspólnym sukcesie. Na zakończenie każdego kwartału nagradzamy wyróżniające się osoby, które nie tylko są specjalistami w swoim obszarze, ale też dają przykład wyjątkowego zaangażowania w powierzone obowiązki.

Zaszczytny tytuł Pracownika II Kwartału przypadł:

Andrzejowi, Konserwatorowi z Jantar Hotel*** & SPA, który jest nie tylko przysłowiową "złotą rączką", ale też najbardziej oddanym i pomysłowym ogrodnikiem Jantara.
Zdrojowa Hotels-Andrzej Blaszczyk

Marcinowi, Starszemu Barmanowi z Diune Hotel***** & Resort, za ogromny profesjonalizm i niezawodność oraz nieocenione rady udzielane adeptom sztuki barmańskiej.
Monice, Specjalistce ds. Marketingu z Diune Hotel***** & Resort, za kreatywność i zaangażowanie oraz nieustanną gotowość do pomocy.
Zdrojowa Hotels-Monika Nieznanska Marcin Pokora

Natalii, Kelnerce z Sand Hotel
****, która jest pracownikiem niezwykle sumiennym i dokładnym, któremu promienny uśmiech nie znika z twarzy.
Iwonie, Pokojowej z Sand SPA w Sand Hotel****, zawsze uśmiechniętej, pomocnej i pracowitej.
Zdrojowa Hotels-Iwona Solecka-Natalia Tsiupak

Maciejowi, Concierge z Marine Hotel***** & Ultra Marine, który z pełnym zaangażowaniem pomaga gościom i potrafi rozwiązać każdy ich problem.
Arkowi, Kucharzowi z Marine Hotel***** & Ultra Marine, który jest jednym z filarów działu kuchennego, a zarazem osobą bardzo pogodną, dbającą o pozytywny nastrój gości i pracowników.
Zdrojowa Hotels-Maciej Mysik Arek Zieminski

Michałowi, Recepcjoniście z Radisson Blu Resort, Świnoujście, za profesjonalizm w obsłudze gości.
Tomaszowi, Konserwatorowi z Radisson Blu Resort, Świnoujście, który nie pozostawia żadnej usterki bez naprawy i jest pracownikiem pomocnym oraz skrupulatnym.
Zdrojowa Hotels-Tomasz Kedzior Michal Budzinski


Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

. But at the same time, it acts only with sexual arousal. Buy Viagra has a number of advantages in comparison with injections in the sexual organ or other procedures aimed at treatment of impotency.

Zobacz też:Zobacz