logo sw

radisson-hotel-szklarska-poreba

  • image
Poprzedni Następny

radisson-resort-kolobrzeg

  • image
Poprzedni Następny

Trendy w nieruchomościach


folder-konferencja

„Trendy w nieruchomościach” to cieszący się dużym zainteresowaniem w branży nieruchomości cykl konferencji organizowanych przez firmę Emmerson Nieruchomości. W spotkaniu, które odbyło się w warszawskim hotelu The Westin jednym z prelegentów był przedstawiciel Zdrojowej Invest.

 

 

Głównym tematem edycji, która odbyła się 3 lutego br. pod honorowym patronatem Narodowego Banku Polskiego było „Jutro rynku nieruchomości – prognozy na 2011 rok”. W konferencji uczestniczyło około 150 osób, głownie deweloperów, firm wykonawczych, analityków rynkowych i branży finansowej.


Podczas spotkania  przedstawione zostały najbardziej aktualne trendy i zagadnienia związane z rynkiem mieszkaniowym z perspektywy najważniejszych specjalistów z tej dziedziny.


Piotr Błaszkiewicz , dyrektor sprzedaży Zdrojowej Invest, wygłosił prelekcję pod tytułem „Perspektywy rozwoju rynku nieruchomości turystycznych w Polsce – zalety inwestowania w systemie condo-hotel”. Wykład spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony Uczestników. W przerwie dyskusja na temat proponowanej przez Zdrojową Invest formy inwestowania przeniosła się do kuluarów.


Konferencja zakończyła się losowaniem voucherów na dwudniowe pobyty w Sand Hotel****. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim Uczestnikom dziękujemy za tak duże zainteresowanie naszymi inwestycjami.

 

Zdrojowa Invest - Emmerson - Trendy w Nieruchomosciach_03.02.2011

 

Zdrojowa Invest - Emmerson 1 - Trendy w Nieruchomosciach_03.02.2011

 

Zdrojowa Invest - Emmerson 2 - Trendy w Nieruchomosciach_03.02.2011

 

Zdrojowa Invest - Emmerson 3 - Trendy w Nieruchomosciach_03.02.2011

 

Zdrojowa Invest - Emmerson 4 - Trendy w Nieruchomosciach_03.02.2011

 

Zdrojowa Invest - Emmerson 5 - Trendy w Nieruchomosciach_03.02.2011

quick loans . But at the same time, it acts only with sexual arousal. Viagra has a number of advantages in comparison with injections in the sexual organ or other procedures aimed at treatment of impotency.

Zobacz też:Zobacz