bpl

  • Baltic Park Loft

bpf

  • Baltic Park Fort

rrk

  • Radisson Resort Kołobrzeg

Rozszerzenie współpracy z secią Radisson

radisson sp 555


Miło nam poinformować, że podpisaliśmy umowę o współpracy na realizację pierwszych w Polsce hoteli pod marką Radisson w kurortach. W jej efekcie Zdrojowa już wkrótce otworzy dwa czterogwiazdkowe hotele Radisson: Radisson Hotel, Szklarska Poręba – na przełomie roku i Radisson Resort, Kołobrzeg – latem 2020 r. Obydwa będą również pierwszymi i jedynymi hotelami międzynarodowej sieci w tych miejscowościach.
Rozszerzenie współpracy Zdrojowa Invest & Hotels z Radisson Hotel Group jest konsekwencją bardzo dobrego doświadczenia obu partnerów i ciężkiej pracy zespołu Zdrojowej przy realizacji pierwszego hotelu typu resort i franczyzy z tą międzynarodową siecią w Polsce - pięciogwiazdkowego hotelu Radisson Blu Resort, Świnoujście, który funkcjonuje na rynku od 2017 r.
 
- Kolejna umowa z jedną z wiodących globalnych sieci hotelarskich pozwoli nam uzyskać korzyści skali. Po raz kolejny jako pionier ugruntujemy naszą pozycję lidera obiektów hotelowych premium w miejscowościach wypoczynkowych. To również doskonała możliwość rozwoju zawodowego dla personelu, w tym aktualnej kadry Zdrojowa Hotels - komentuje Jan Wróblewski, współzałożyciel grupy Zdrojowa Invest & Hotels. Nie oznacza to jednocześnie, że Zdrojowa rezygnuje z hoteli własnej marki, a takie są planowane – dodaje Jan Wróblewski.

 
radisson kg 555
 

Radisson Hotels to jedna z największych grup hotelowych na świecie, za którą stoi 100 lat doświadczenia oraz ponad 1400 hoteli działających i rozwijanych na całym świecie. Portfolio Radisson Hotels obejmuje m.in. Radisson Blu i Radisson. To potencjał, z którego korzystamy już dzięki Radisson Blu Resort, Świnoujście – szkolenia dla personelu czy możliwość korzystania ze stawek pracowniczych w hotelach Zdrojowej oraz Radisson na całym świeci, a także program lojalnościowy z ok. 12 mln członków. Teraz zwiększamy jego skalę użycia na kolejne dwa obiekty.
 

Wyróżnikiem Radisson Hotel Group jest gwarancją 100% zadowolenia Gości i filozofia Yes I Can!


Zobacz też:Zobacz