Zdrojowa Invest | twórca i lider condo w Polsce :: ZDROJOWA INVEST >> Wizja i wartości firmy

bpl

  • VacationClub Resort

bpf

  • Baltic Park Loft

rrk

  • Radisson Resort Kołobrzeg

Wizja i wartości

Zdrojowa Invest to dynamicznie rozwijający się kołobrzeski holding inwestycyjno-deweloperski i hotelarski. Jesteśmy największym deweloperem apartamentów wakacyjnych (second home) w Polsce

i siecią condo hoteli, których jesteśmy również pionierem.

 

W swojej działalności koncentrujemy się na produktach luksusowych i wykorzystujemy doświadczenie zdobyte w branży turystyczno-hotelarskiej, w której priorytetem jest dbałość o Klienta i standard usług na najwyższym poziomie. Natomiast głównym obszarem naszej działalności są najpiękniejsze miejscowości wypoczynkowe w kraju. Wyjątkowe lokalizacje w głównej mierze decydują o atrakcyjności i potencjale nieruchomości. Wszystkie nasze apartamenty i lokale usługowe lokalizujemy nad brzegiem morza, jeziora, przy parkach zdrojowych, bezpośrednio przy wyciągach narciarskich, z widokiem na wodę

i słynne szczyty górskie. Zamykamy je w atrakcyjnych bryłach, ponieważ dużą wagę przywiązujemy również do architektury, standardu wykończenia i jakości materiałów.

 

Naszym sztandarowym produktem są pionierskie w skali kraju luksusowe hotele typu condo

z apartamentami na sprzedaż. W segmencie nieruchomości turystycznych realizujemy ponadto inwestycje apartamentowo-usługowe z opcją profesjonalnego zarządzania wynajmem. Nasz system hotelowy to dodatkowy, stały dochód z wynajmu. Natomiast w przypadku inwestycji apartamentowo-hotelowych i usługowych dzielimy się z Właścicielem przychodem z apartamentu 50/50. Oddając apartament w zarządzanie profesjonalistom Właściciel ma pewność, że jego inwestycja pracuje dla niego. W ten sposób zarabia nie tylko dzięki zwiększającej się wartości własnego apartamentu. Ponadto, w dogodnym dla siebie okresie, w ramach timesharing (w sensie potocznym), może korzystać z wygód oferowanych przez jego apartament. Ideą jest wspólne zarabianie partnerów biznesowych na nieruchomości, która ma być konkurencyjna do produktów finansowych, jak lokaty bankowe.

 

Nie odnosilibyśmy sukcesów biznesowych i społecznych bez naszej młodej, dynamicznej, innowacyjnej i kreatywnej kadry oraz pozytywnych relacji z otoczeniem. Dlatego staramy się utrzymać status przyjacielskiej i twórczej organizacji oraz prowadzić szeroko rozumiany dialog w ramach naszej strategii CSR  (z ang. corporate social responsability) obejmującej Zdrojowa Art i Zdrojowa Invest Eco Friendly (szczegóły w zakładce Zdrojowa CSR ).

 

W ten sposób chcemy utrzymać pozycję lidera i innowatora rynku.