Zdrojowa Invest | twórca i lider condo w Polsce :: Kontakt >> Poszukujemy nieruchomości

bpl

 • VacationClub Resort

bpf

 • Baltic Park Loft

rrk

 • Radisson Resort Kołobrzeg

Poszukujemy nieruchomości

Poszukujemy nieruchomości zabudowanych i niezabudowanych, w szczególności gruntów inwestycyjnych:

 

 

 • na Pomorzu, w górach i na Mazurach pod zabudowę turystyczną (głównie sanatoryjno-hotelową) i mieszkaniową; szczególnie działki o powierzchni powyżej 3.000;
 • w Warszawie pod zabudowę turystyczną (głównie hotelową), mieszkaniową oraz biurową; szczególnie działki o powierzchni powyżej 3.000 m2; oraz niezależnie od powierzchni pod zabudowę mieszkaniową jedno- i wielorodzinną, w szczególności na Mokotowie, Starej Ochocie, Starym Żoliborzu, Saskiej Kępie i w Śródmieściu.
  • w całej Polsce nieruchomości o pow. powyżej 3.000 m2 pod centra handlowe, w miastach o liczbie ludności ok. 30 tys. i więcej;
   • w miejscowościach wypoczynkowych lokale usługowe, w szczególności  przy głównej promenadzie lub w centrum miejscowości.

   Propozycje prosimy przesyłać na adres:

    

   Zdrojowa Invest


   Biuro w Warszawie

   ul. Marszałkowska 72/17

   00-545 Warszawa

   Z dopiskiem: Oferta sprzedaży nieruchomości

   lub

   e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

    

    

   kolobrzeg_2   ?Administratorem Danych Osobowych jest Zdrojowa Invest 2 Sp. z o.o., ul. Marszałkowska 72/17, 00-545 Warszawa (zwana dalej Spółką). W Spółce został powołany Inspektor Ochrony Danych z którym można skontaktować się za pośrednictwem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub na adres korespondencyjny: Narbutta 22/23 02-541 Warszawa. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 lit. a i f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), tj. w prawnie uzasadnionym interesie Spółki, rozumianym jako bieżący kontakt. Dane osobowe dla celów takiego kontaktu będą przetwarzane przez czas prowadzenia korespondencji, a w celach archiwizacyjnych ? przez okres do ustanie podstawy prawnej przetwarzania. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.

   Każda Osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do GIODO (po wejściu w życie RODO urząd ten zmieni nazwę na ?Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych?), gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne?.