Zdrojowa Invest | twórca i lider condo w Polsce :: INWESTYCJE >> Ultra Marine >> Udogodnienia

bpl

  • VacationClub Resort

bpf

  • Baltic Park Loft

rrk

  • Radisson Resort Kołobrzeg

Udogodnienia

Zdrojowa_Invest_-_gwiazdki_na_stron_internetow_v1_24.08.2010-03Zarówno Właściciele apartamentów jak i Goście Ultra Marine mogą w pełni korzystać z całej infrastruktury hotelowej sąsiedniego Marine Hotel*****. Do dyspozycji oddajemy dwie restauracje, dwupoziomową kawiarnię z tarasem na dachu oraz lobby bar. W podziemiach hotelu znajduje się MarinGo! - klub z kręgielnią.

 

Bogata oferta centrum SPA & Wellness obejmuje m.in. masaże tajskie wykonywane przez rodowitą Tajkę, zabiegi kosmetyczne i kuracyjne, czy też relaks w tureckiej łaźni Hammam, a także hot tub – zewnętrzne jacuzzi czynne cały rok. Właściciele apartamentów mają nieograniczony dostęp do wodnej części SPA składającej się z dwóch basenów z podwodną muzyką, kompleksu saun i łaźni.

 

W MarineS pod opieką trenerów można uczestniczyć w bogatym programie ćwiczeń. Fitness, cardio fitness, BodyPump, pilates, joga czy też aqua aerobic prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów. Przygotowaliśmy także kort do ricochet oraz wypożyczalnie rowerów i sprzętów wodnych. W Marine Hotel***** znajduje się także największe na wybrzeżu centrum konferencyjno-bankietowe. W czterech salach wyposażonych w nowoczesny sprzęt konferencyjny, mieści się aż 850 Gości.

JEŻELI SĄ PAŃSTWO ZAINTERESOWANI REZERWACJĄ MIEJSC HOTELOWYCH

ZAPRASZAMY NA

 
WWW.MARINEHOTEL.PL 


There are three major facts that should be watched out for in all payday loans in the United States.