bpl

  • Baltic Park Loft

bpf

  • Baltic Park Fort

rrk

  • Radisson Resort Kołobrzeg

Udogodnienia

Zdrojowa_Invest_-_gwiazdki_na_stron_internetow_v1_24.08.2010-03Zarówno Właściciele apartamentów jak i Goście Ultra Marine mogą w pełni korzystać z całej infrastruktury hotelowej sąsiedniego Marine Hotel*****. Do dyspozycji oddajemy dwie restauracje, dwupoziomową kawiarnię z tarasem na dachu oraz lobby bar. W podziemiach hotelu znajduje się MarinGo! - klub z kręgielnią.

 

Bogata oferta centrum SPA & Wellness obejmuje m.in. masaże tajskie wykonywane przez rodowitą Tajkę, zabiegi kosmetyczne i kuracyjne, czy też relaks w tureckiej łaźni Hammam, a także hot tub – zewnętrzne jacuzzi czynne cały rok. Właściciele apartamentów mają nieograniczony dostęp do wodnej części SPA składającej się z dwóch basenów z podwodną muzyką, kompleksu saun i łaźni.

 

W MarineS pod opieką trenerów można uczestniczyć w bogatym programie ćwiczeń. Fitness, cardio fitness, BodyPump, pilates, joga czy też aqua aerobic prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów. Przygotowaliśmy także kort do ricochet oraz wypożyczalnie rowerów i sprzętów wodnych. W Marine Hotel***** znajduje się także największe na wybrzeżu centrum konferencyjno-bankietowe. W czterech salach wyposażonych w nowoczesny sprzęt konferencyjny, mieści się aż 850 Gości.

JEŻELI SĄ PAŃSTWO ZAINTERESOWANI REZERWACJĄ MIEJSC HOTELOWYCH

ZAPRASZAMY NA

 
WWW.MARINEHOTEL.PL