Zdrojowa Invest | twórca i lider condo w Polsce :: Radisson Resort Kołobrzeg otwarty

bpl

  • VacationClub Resort

bpf

  • Baltic Park Loft

rrk

  • Radisson Resort Kołobrzeg

Radisson Resort Kołobrzeg otwarty


28 lipca otwarty został hotel Radisson Resort w Kołobrzegu z 209 pokojami i aquaparkiem. To 15. obiekt Zdrojowej Invest & Hotels i jednocześnie 15. hotel sieci Radisson Hotel Group w Polsce, z których trzy należą do Zdrojowej – również Radisson Blu w Świnoujściu i Radisson w Szklarskiej Porębie. Dzięki otwarciu w Kołobrzegu, Zdrojowa weszła do pierwszej 10 największych sieci hotelarskich w Polsce.

Design hotelu utrzymany jest w stylu skandynawskiego minimalizmu. Aquapark oferuje dwa kryte baseny i jeden odkryty, zewnętrzne i wewnętrzne zjeżdżalnie, jacuzzi, sauny i strefę relaksu. Basen znajduje się też na dachu. Hotelowe SPA H2O oferuje m.in. osiem gabinetów zabiegowych.

W ofercie kulinarnej położono nacisk na dania rybne, a restauracja Persante koncentruje się na kuchni lokalnej korzystając ze składników regionu Pomorza Zachodniego.

Radisson to ekskluzywna marka hotelowa oferująca gościnność czerpiącą inspiracje ze Skandynawii, która umożliwia gościom odnalezienie równowagi między życiem zawodowym i prywatnym, a także harmonii w podróży.

rrk aquapark exterior


Zobacz też:Zobacz