Zdrojowa Invest | twórca i lider condo w Polsce :: INWESTYCJE >> Marine Hotel***** >> Lokale usługowe

bpl

  • VacationClub Resort

bpf

  • Baltic Park Loft

rrk

  • Radisson Resort Kołobrzeg

Lokale usługowe

Szanowni Państwo,


Nasz luksusowy 5-gwiazdkowy Marine Hotel***** dysponuje lokalami usługowymi na wynajem.
span>

Sprawdź dostępne lokale


Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą wynajmu lokali użytkowych w naszych pozostałych inwestycjach w Boulevard Ustronie Morskie i w Baltic Park Molo Świnoujście. W tej sprawie prosimy o kontakt pod adresem email Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz pod numerem telefonu +48 607 162 128. Jeżeli chcieliby Państwo być informowani o ewentualnej zmianie w dostępności danego lokalu w Marine Hotel***** prosimy również o informację pod w/w adresem email oraz numerem telefonu.

Atuty:

  • Położenie przy ciągu pieszym w kierunku morza, w pobliżu promenady gwarantujące duże natężenie ruchu
  • Lokalizacja w 5-gwiazdkowym hotelu z bezpośrednim wejściem z obiektu to ułatwiony dostęp do Klientów wyższego segmentu rynku
  • Całkowicie przeszklone witryny zewnętrzne, z wejściem od strony ciągu pieszego, dają doskonałą ekspozycję towarów i usług oraz przyciągają uwagę potencjalnych Klientów spoza hotelu
  • Sąsiedztwo licznych obiektów hotelowych gwarantuje dużą ilość turystów

 
marinehotel_view_2_250_bigMarine Hotel***** w Kołobrzegu to designerski obiekt, który dzieli od morza jedynie promenada i piaszczysta plaża. Za szklaną fasadą budynku kryje się 231 apartamentów - każdy z widokiem na Bałtyk. Restauracja PerMare serwuje dania kuchni śródziemnomorskiej i orientalnej. Na znajdującym się na dachu tarasie kawiarni Marini Café można nie tylko wypić doskonałą kawę, ale także nacieszyć oczy wspaniałym widokiem.
W Centrum SPA & Wellness, oprócz basenów i zabiegów regenerujących, czeka zewnętrzne, czynne cały rok jacuzzi i łaźnia turecka. Dla osób chcących popracować nas kondycją przygotowaliśmy boisko do ricochet, sale fitness i baseny. Część rozrywkowa gwarantuje świetną zabawę podczas gry w kręgle lub szaleństw do rana w nocnym klubie. Marine Hotel***** także doskonałe miejsce na turystykę biznesową.
Luksus i bogata infrastruktura Marine Hotel***** sprawia, że przyciąga on najbardziej wymagających Gości, którzy mogą stać się Twoimi Klientami. To doskonałe miejsce na Twój biznes.

 

zi_photo_11_250Kołobrzeg zwany również Perłą Bałtyku, to jedno z najstarszych miast Pomorza Zachodniego, położone u ujścia rzeki Parsęty do Morza Bałtyckiego. Kołobrzeg niezmiennie wymieniany jest wśród najatrakcyjniejszych na polskim wybrzeżu miejscowości wypoczynkowych. W sezonie letnim zamienia się w tętniący życiem kurort goszczący ponad 200 tys. turystów. To także liczące prawie 50 tys. mieszkańców nadmorskie uzdrowisko. To kurort, w którym niespotykane walory przyrodnicze i klimatyczne wynikające z nadmorskiej lokalizacji oraz ponad 1000-letnia historia przenikają się z nowoczesnością, tworząc niesamowitą mieszankę.
To miejscowość turystyczna z bogatą tradycją uzdrowiskową i ofertą kulturalno-rozrywkową, która zadowoli każdego. Niezwykła popularność wśród gości z kraju i zagranicy przez cały rok sprawia, że Kołobrzeg jest turystycznie wyjątkowy w skali kraju.
To miasto wywodzące się z morza z potężnym potencjałem. To doskonałe miejsce na Twój biznes.

 

 

 

 

JEŻELI SĄ PAŃSTWO ZAINTERESOWANI REZERWACJĄ MIEJSC HOTELOWYCH

ZAPRASZAMY NA

 
WWW.MARINEHOTEL.PL